Červenec 2013

OBJEDNEJ SI GRAFIKU!

15. července 2013 v 17:15 | © tisdaledream |  Site
Tak pokud by někdo měl zájem, tak si na mém druhém blogu můžete objednat nějakou tu grafiku, jelikož jsem se rozhodla, že pár z vás něco udělám, ale více se dozvíte až tam:
------------------------------------------------------------------------------------

AGDAILY.BLOG.CZ

------------------------------------------------------------------------------------
Objednávka bude otevřena po dobu, kdy budu v Řecku na dovolené, takže nejspíš do 26.7, pokud bude hodně lidí tak se zavře, pokud ne, tak jí nechám otevřenou!

Mějte se tu hezky, s pozdravem Nency

PŘEKVAPENÍ JE HOTOVÉ!

14. července 2013 v 21:12 | © tisdaledream |  Site
Jak jsem před mnoha dny říkala, že plánuju pro vás překvapení tak jich bylo víc, nejdříve ten nový užasný layout, pak náběr další skvělé spoluadminky a to největší nakonec. Rozhodla jsem se udělat úplně nový blog o to o známé herečce a modelce Ashley Greene, takže vám tady dávám adresu a byla bych hodně ráda kdyby jste se podívali, samozřejmě všechno není ještě hotové, ale doufám, že se vám bude líbit! Na tento blog už spíše chodit nebudu, ještě nevím, proto čti dál!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

AGDAILY.BLOG.CZ

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poprosila bych všechny své affiliates, aby se zapsali tady, ale stačí pouze vyplnit název a adresu blogu, pokud ovšem mají zajem, se mnou být i nadále affs, pokud ne, tak ať se nezapisují!

Dobrou noc s pozdravem vaše Nency.

POTD - 13.7.2013

13. července 2013 v 15:42 | © tisdaledream |  Photo of the day
Ubohé foto dne. Na nic jiného nemám. za chvíli jedu na oslavu, kde budu asi až do rána :D Tady se mi Tizz strašně líbí:O i ty její plavky jsou úžasné :) Napadlo mě že bych si založila blog o Ashley Benson nebo Lucy Hale. Nešel by někdo do toho se mnou? Ozvite se:)

FEBRUARY 14 Outside Her House With Chris In Toluca Lake

13. července 2013 v 10:04 | © tisdaledream |  Candids: 2013
Oni jsou spolu krásní♥ Ash se svám přítelem Chrisem, který má pěkné brýle. Ashley má zase ten svetr, který já prostě miluju. Oběma to tam moc sluší :) Nejzhezčí je ta 5. fotka♥ Ikdyž, všechny jsou úžasné.. Dneska tu už celý den nebudu, protože (jak už jsem psala v předešlém článku) jedu na svatbu, kde budu tak do půl 2 (ráno :D). Takže toho asi moc nenaspím :D Ale rozhodně se budu snažit přidávat co nejčastěji :)
abs6SMsx abhFZndq abpMCzbw adn3S9VK

FEBRUARY 14 - Leaving Trader Joe's in Toluca Lake

12. července 2013 v 17:38 | © tisdaledream |  Candids: 2013
aaaaaaw♥ Ash má ten svůj dokonalý svetr s nápisem "LOVE". Samozřejmě jí to tam nehorázně sluší, má boží vlasy:) Tentokrát se neschovávala, ale nevypadá na to, že by měla náladu na paparazzi. No, jediné co se mi na těch fotkách nelíbí, jsou ty rifle. Potrhané se mi moc nelíbí:)

adtMqbbI acwD91DK aduGvVqc adcD56Z3
adyaCKR9 achDumLi acqVWQmd adokFGc3

Objednej si grafiku na TD! :)

12. července 2013 v 16:47 | © tisdaledream
No, jak jsem psala, otevřela jsem objednávku grafiky. Doufám, že to Nency nebude vadit. No, i kdyby nevadilo, myslím si že si stejně asi nikdo neobjedná :D Ale kdyby ano, ráda vám tu grafiku udělám:)
Přihláška:
1) Přezdívka
2) Blog
3) Jakou chceš grafiku? (avatary, editorials, šablonky atd..)
4) S kým chceš grafiku?

POTD - 12.7.2013

12. července 2013 v 15:40 | © tisdaledream/Bix. |  Photo of the day
Dneska bohužel jenom fotka dne. Nic jiného už ASI nepřidám, páč pořád něco s mamkou plánujem.(zítra jedu na svatbu, takže nic nepřidám :D) Jinak, nový layout od Doduarda♥ Strašně se mi líbí, barvy, fotky prostě celkově:OO:) No nic, Tizz to na téhle fotce strašně sluší, (jako na každé fotce). :) Je to fotka z Red Carpet Fashion Awards♥... Přemýšlela jsem o tom, že bych otevřela objednávku grafiky ( i layoutů), protože grafiku ovládám.. :D Kdyby ji někdo chtěl vidět, tak na heavenlyart.blog.cz :) Co vy na to? Objednali byste si?


I'm new admin on this blog! :)

11. července 2013 v 17:49 | © tisdaledream
Ahoj!:) Velmi originálně začínám že? :D No, chtěla jsem vám říct, že mě Nency vzala jako spoluadminku na tisdale-dream.:) Ashley miluju:33 od HSM až do teď :) Nency říkala abych přidávala v jiném stylu něž ona. Tak doufám že ji nezklamu a nějak se mně to podaří:D No, už němám co říct, jen že strašně moc děkuju Nency a už můžu jít přidávat:) Na tomhle gifu to Ash straaaašně sluší♥

FEBRUARY 13 - Arriving at LF Store for shopping

11. července 2013 v 9:26 | © tisdaledream |  Candids: 2013
Tizz se bohužel opět schovávala, ikdyž tentokrát netuším proč, když vypadala tak užasně, ten červený svetr, či tričko je perfektní, navíc měla i sluneční brýle tak ji ani do oči vidět nešlo a všechno doladila čepicí a vypadala naprosto perfektně, asi zase špatná nálada... Jinak chystám trošku větší překvapení !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

FEBRUARY 12 - Leaving Andy LeCompte Salon in West Hollywood

10. července 2013 v 13:26 | © tisdaledream |  Candids: 2013
Miluju ty fotky, když Tizz opuští Andy LeCompte Salon, jelikož má vždycky tak perfektně udělané vlasy a tyhle fotky to potvrzují, navíc i outfit byl užasný, ten svetr je na něm nejlepší! Jinak chci se zeptat jsou tady nějací 'fanoušci' Gossip Girl, Super drbny, nebo aspoň někdo kdo ten seriál má rád, či ho sledoval/sleduje?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com