Říjen 2009

Ashley at the This Is It Premiere

29. října 2009 v 17:24 | .-°H!T°-.™ |  Appearances: 2009
V úterý (27.října 2009) se v Nokia Plaza aréně konala velkolepá premiéra nového filmu Michael Jackson's "This Is It", která je zpomínkou na krála popu Michaela Jacksona. Fil o Michaelu je o sestřihech z jeho koncertů a jiných tento film zrežíroval Kenny Ortega, který také byl režisérem všech High School Musical filmů. aše Ashley se zúčastina také a nechyběli i přátelé z z HSM. Ashley měla na sobě krásný černý boty,krátkou sukňi a černé tričko "KING".
Vypadala naprosto užasně! Enjoy <3

Premiéra filmu "This Is It"


Večerní After Party na premiéře "This Is It"

Video :

“Demanded” Music Choice: Ashley Tisdale

14. října 2009 v 18:40 | .-°H!T°-.™ |  Videos
Oběvilo se video kde je Ashley ještě brunetka a tohle video je z doby,když vystupovala v New Yorku a propagovala své nové album "Guilty Pleasure". Pořad se jmenujoval Music Choice On Demand a jak můžete vidět tak Ashley hlavně mluvila o Scottovi.Můžeme se těšit taky na to, že Ashley bude v příštím měsíci vystupovat v New Yorku s časopisem "M" na Halloween :)
Takže se určitě oběví nějaké fotografie a videa.


Ashley on Popstars German

14. října 2009 v 18:27 | .-°H!T°-.™
Přináším Vám první fotografii pořízenou z Popstars German 21.srpna 2009 v Las Vegas.
Show kde byla Ashley hostem se vysílá 15.října jen z německých kanálů a to v 20:15 večer.
Fotografii najdete v celém článku :)

Ashley and Scott walking around in Toluca Lake (October 9)

14. října 2009 v 17:23 | .-°H!T°-.™
V pátek večer (9. října 2009) si vyšla na procházku Ashley s jejím přítelem Scottem Speerem v Toluca Lake, Los Angeles. Jak můžete na fotografiích níže vidět Ashley se moc fotit nechtěla a svoji tvář si zakrývala kapucou a bránila se. Na sobě měla sportovní outfit, který doplnila bílými tepláky.Ashley ten cop moc sluší :)


+ paparazzi video


Pořádný rozjezd!

12. října 2009 v 22:13 | .-°H!T°-.™
Konečně se můžete těšit na pravidelné dávky čerstvých novinek o Ashley Tisdale.Chystám zde taky připravit menší změny např. nový vzhled webu,menší změny v článcích,menu se změní a přidám starší photoshooty které tu chybí§Rozhodl jsem se tento fan weblog o Ashley Tisdale pořádně rozjed snad mi pomůžete tím, že tento weblog bude stále častěji navštěvovat a podporovat ;)

NEW SHOW IN LOS ANGELES

12. října 2009 v 19:27 | .-°H!T°-.™
Oficiální stránka přineslá nové infrormace. Už 21. listopadu 2009 se bude konat další koncert Ashley "The Citadel",v Los Angeles. Koncert bude zdarma a zúčastnit se ho může každý fanoušek.Těšit se můžeme určitě na fotografie a videa :) Jen je škoda, že my Češi to máme tak daleko jinak bych tam určitě na 100% zavítal ;)

Ashley out at STK restaurant in Los Angeles (October 8)

12. října 2009 v 19:20 | .-°H!T°-.™
Ashley a jejho přítele Scotta Speera spatřili paparazzi ve čtvrtek (8.října 2009) večer jak jsou na cestě do restaurace STK v Los Angeles. Na fotografiích jde vidět, že Ashley je v dobré náladě. Na sobě měla černý koženný katek a bílo-šedé šaty a krásný účes.
Vypadala nádherně, moc ji to slušelo :-*Out and about in Los Angeles (October 8)

10. října 2009 v 10:45 | .-°H!T°-.™
Ve čtvrtek (8.října 2009) šla Ashley se svým přítelem Scottom Speerom na oběd do restaurace Mo's v Burbanku. Před tým než návštívily restauraci byla ze svojím pejskem Maui v LA Studios v Hollywoodě.Ashley vypadala zde nádherně a umí uplně nádherně strašně jim to sluší :)
Leaving Equinox Gym (October 7)

10. října 2009 v 10:44 | .-°H!T°-.™
Ve středu (7. října) si Ashley opět zašla do posilovny Equinox, v Hollywoodě kde si pevně udržuje svoji štíhlou postavu. Ashley jako outfit zvolila pohodlné oblečení a to bílé Nike kalhoty, modré tričko, černé botasky, černou kabelku a brýle. Dopňkem jsou krásné blonďaté vlasy :) Enjoy!Taking her dog Maui for a ride on her new bike in Toluca Lake (October 6)

10. října 2009 v 10:44 | .-°H!T°-.™
V úterý(6.října 2009) brzo ráno spatřili paparazzi Ashley jak jezdí na svém novém rúžovém kole.
V košíku měla i svého miláčka Maui.Ashley měla asi dobrou náladu a paparazzim na první fotografii vyplázla jazyk :) Na kole to Ashley ještě víc sluší ;)Enjoy the pics!