Září 2009

TimeTable about Ashley Tisdale

29. září 2009 v 10:46 | .-°H!T°-.™
Přidávám svůj vlastní výtvor do Rubriky Extra aby se taky nějak zaplnila.Vyrobil jsem ROZVRH HODIN ke stažení s Ashley Tisdale :) Prosím ti co ho si chtějí dát na blog ať kopírujte se zdrojem, protože je to moje výroba, a dalo mě to taky nějakou práci.Rozvrh si můžete vytisknou nebo uložit jen do pc.Ti co si ho uloží nebo vytisknou ať to napíší do komentářů chci mít přehled kolik lidí tento výtvor vytiskli,použily,uložil ... Snad se bude spoň trochu líbít.

Stáhni ho HERE (←zde)

Pod článkem najdete náhled Rozvrhu.


Puerco Espin In - Store Event

29. září 2009 v 6:43 | .-°H!T°-.™ |  Appearances: 2009
Jak všeci už určitě víte a i určitě si pamatujete na akci Puerco Espin ,která se konala před obchodem, když Ashley byla v Itálii 7.června 2009.Oběvily se HQ kvalitní fotografie a video kdy Ashley rozdávala autogramy svojim věrným fanouškům a zdraví je.určitě to stojí za podívání!Ashley je tam užasná ;) Užijte si :)


Puerco Espin - Fall Colection

28. září 2009 v 19:06 | .-°H!T°-.™
Italská módní značka Puerco Espin oficiálně zveřejnila nový katalog s podzimní kolekcí na rok 2009. Tváří nových návrhů pro děti a mládež se stala naše Ashley.Oběvily se i HQ promo fotografii,které jste zde mohli dříve spatřit,ale nebyli v dobré kvalitě.Teď máme možnost se podívat i na promo fotky v HQ. Ashley tam vypada naprosto užasně,strašně moc ji to sluší :) Určitě si v Itálii děti a mládež rychle oblíbý,protože ji prezentovala známá a slavná star!

Fall Collection Catalog 09 - (Katalog 09)

Fall Collection 09 - Promotional Pictures (Promo fotografie)


Ashley & Scott leaving her new house and Milk Studios (September 25)

27. září 2009 v 14:33 | .-°H!T°-.™
A už tu máme i paparazzi fotky z akce Teen Vogue,která se uskutečnila v pátek (25.září 2009)!Na prvních fotografiich můžete spatřit Ashley a Scotta jak odchází z jejího nového domu na Teen Vogue.A na druhých můžete spatřit Ashley se Scottem jak odchází ten stejný večer z Milk Studios v Hollywoodu.


Video : 7th Annual Teen Vogue Young Hollywood Party 2009

27. září 2009 v 14:22 | .-°H!T°-.™ |  Videos
Na stránkách ashleytisdale.org se oběvilo nové video z sedmého výročního ceremoniálu Teen Vogue Young Hollywood Party.Pod textem můžete se podívat na rozhovor s Ashley.
Ashley měla řeč o tom,že je ráda,že se mohla na tuto přehlídku dostavit,protože minule jak ji pozvaly něměla čas.Taky pochválila časopis Teen Vogue,že je dobrá inspirace pro maldé lidi :)


The 7th Annual Teen Vogue Young Hollywood Party

27. září 2009 v 14:15 | .-°H!T°-.™ |  Appearances: 2009
Touhle dobou se Ashley hodně oběvuje na nějakých akcích a my Vám přináším originální fotografie!V pátek večer (25. září 2009) sa konal v Milk Studios, Hollywoodě v pořadí sedmý výroční ceremoniál Teen Vouge Young Hollywood Party 2009 na kterém se zúčastnila i Ashley se svojím přítelem Scottem i zapozovala před fotografy se Selenou Gomez.Ashley přišla v nádherných černých šatech s dlohými rukávy a kabelkou od Chanel.Ashley to tam strašně slušelo :)
Enjoy the pics!New photo in New photoshoot

27. září 2009 v 14:00 | .-°H!T°-.™
Jak jste už mohli zaregistrovat zveřejnil jsem zde článek se
scany z Německého Brava.Byl tam ukázany fotografie z neznámého shootu.
Díky Ashleyhq.org máme možnost se podívat na první oběvenou fotografii
z nového shoot,který byl zveřejněn v Bravu ;) Fotografie není v HQ kvalitě,ale kvalita je dobrá :)
Třeba se jich za chvili oběví více,určitě se máme na co těšit!Fotografii můžete spatřit níže.Enjoy


Magazines Seventeen - Scans

27. září 2009 v 13:53 | .-°H!T°-.™
Ashley se oběvila tentokrát na titulní stránce v magazínu Seventeen.
Z časopisu jsou úžasné scany a použíté super fotky.
Určitě by se tento časopis hodil do zbírky Ash ;)

001.jpg004.jpg003.jpg006.jpg

Crank It Up International News

27. září 2009 v 13:39 | .-°H!T°-.™
Ti co ještě nezaregistrovali tak singl "Crank It Up" z nového albumu Ashley Tisdale "Guilty Pleasure" je připravený aby se oběvil i v Evropě už příští měsíc 17.října 2009. Údajně se už piseň hraje v některých rádiích,ale v Evropě ještě ne.no jsme trošku opožděnejší. Oficiální stránka AshleyTisdale.com uveřejnila nové zprávy o očekávaném videoklipu k této písničce Crank It Up,který by se měl touto dobou natáčet.Pokudď se oběví fotografie můžete se na ně těšit a nebudou zde chybět i videa :) Máme se na co těšit!

Australian Kid’s Choice Award Nomination 2009

27. září 2009 v 13:24 | .-°H!T°-.™
Tisdale-Dream.blog.cz vám prináší skvělou zpáruv! Animovaný Disney seriál Phineas a Ferb byl nominovaný na tentoročník Austrálské ocenění Kid's Choice Awards 2009, v kategórií "Fave Toon". Hlasovaní sa začalo 20.září 2009. Ocenění se bude konat 13.října v Melbourne.Hlas uspěšnému animovaného seriálu můžete dát HERE :) Držíme palce